vasegh
31 شهریور 1401 - 11:34

لزوم شتاب گیری اقدام ملی مسکن در آذربایجان شرقی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت تامین زیرساخت های اجرای نهضت ملی مسکن در استان تاکید کرد.

آقای رحمتی در جلسه شورای مسکن استان آذربایجان شرقی با اشاره به اولویت اساسی دولت سیزدهم برای رفع نیاز مسکن تصریح کرد: ساخت مسکن از اولویت‌های اصلی دولت است و هیچ موضوعی نباید موجب تاخیر در اجرای مصوبات و طرح‌های بخش مسکن در استان شود.

شورای مسکنساخت مسکنوی افزود: با پیگیری‌ها، جلسات مستمر و هم‌افزایی کلیه دستگاه‌های ذیربط، روند طرح اقدام ملی مسکن در استان شتاب بیشتری باید بگیرد.

وی تاکید کرد: قانون جهش تولید مسکن مربوط به یک ارگان و اداره خاص نبوده بلکه وظیفه ای همگانی است و همه دستگاه های اجرایی و اداری باید با تمام ظرفیت برای تسریع در اجرای این قانون اقدام کنند.

جهش تولید مسکنآقای رحمتی با اشاره به تامین نشدن زمین مورد نیاز برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای سراب و آذرشهر گفت: باید دستگاه های مسئول این شهرها با شتاب بیشتری روند تامین زمین را حل کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی افزود: مسئولان باید خود را در این مورد دغدغه مند بدانند و در این راستا هیچ قصوری از دستگاه های مرتبط پذیرفته نیست.

در این جلسه ادارات کل راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و شرکت عمران سهند در مورد آخرین وضعیت اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن گزارش ارائه دادند و همچنین آخرین وضعیت تامین اراضی در شهرهای استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

باشگاه خبرنگاران جوانآذربایجان شرقیتبریز

شناسه خبر: 751552